| onlychangeforlove a întrebat:

Hay TPU! Am aflat ca am ajuns la liceul kiritescu profil economic..insa nu stiu mare lucru despre acest liceu. As vrea sa stiu mai ales de la boboci de anul trecut la cat se fac ore..adic dimineata sau seara, daca si ce uniforma este si ce materii specifice se fac..cat mai multe detalii si precizari m-ar ajuta foarte mult..cine,,ma lamureste,,:-)), primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| Cipy23 a răspuns:

Sall! Si eu sunt la kiritescu profil economic ca tine. Si am auzit ca liceul e bun ( am auzit ca sa renovat acum 1 an parca deci ar trebui sa fie ok ), uniforma am inteles ca este un tricou rosu care il cumperi de la ei. Eu c-am atat stiu despre Kiritescu, in orice caz liceul este bun. Sper ca te-am ajutat!

| Cipy23 a răspuns (pentru Cipy23):

A am uitat sa zic ca sunt boboc laughing

| PatrysLove a răspuns:

Cauta pe google si pe mai multe site.uri pe care le sti.