| ToxicLavynutza a întrebat:

Hay TPU
Daca ati putea sa-mi raspundeti la acceasta intrebare ca tot nu o inteleg
Parinti de ce te ranesc si o fac in continuare fara sa le pese?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Stii ...in general copii cred ca parintii sunt mereu impotriva lor, ca le impun mereu ideile lor ...etc! dar niciodata nu se intreaba daca parintii nu au cumva dreptate!
...da desigur sunt si parinti retarzi la cap care ar te castrati genetic! sper ca in cazul tau, este vorba doar de neintelegeri cauzate de adolescenta si nu de lipsa capacitatilor paterne ale parintilor tai!

| JohnnyBi a răspuns:

Parintii nu te ranesc. fac tot posibilul sa iti fie bine pe viitor, chiar daca pe prezent pare ca nu e bine. nu mai fii atat de emo si lasa prostiile de-o-parte si vezi-ti de viata. e prea scurta sa stai cu lama intre vene luandu-te dupa toti ratatii de pe la scoala sau mai stiu eu unde