| realorfantastik a întrebat:

Heeeeeiii TPU :*:*:*! mi.am spart ecranul la telefon Samsung galaxy mini 2 si am fost sa ma interesez cat ar costa sa il repar. cei de la service mi.au zis ca am 2 posibilitati : sa schimbe ecranul cu unul original 230 lei sau sa il schimbe cu i replica 95 lei. prima varianta mi se pare prea costisitoare si as vrra sa va intreb cum va merge telefonul daca imi voi pune replica si daca va fi vreo diferenta.

1 răspuns:
| 3n3my a răspuns:

Cred ca mai bine ai schimba cu unul original pentru ca replica ti-se poate strica in timp. mult prea repede