| georgiakiss a întrebat:

Heeei...am 16 ani, si sunt impreuna cu un tip de 3 luni dar vorbim de un an si 2 luni, si il iubesc, a ma iubeste (asa cred) si e timid, foarte timid am avut primul sarut acum 1 luna, si de atunci ne intalnim in fiecare saptamana inainte nu o faceam, zicea ca e timid si ca nu are tupeu...dar prin mesaje imi spunea te iubesc dar la scoala nu ne intalnim, doar ne salutam si atat daca suntem in public, dar am iesit cu niste prieteni intr-o seara si m-a sarutat de fata cu ei, nu-l inteleg, ce pot face?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu iti pot explica lucrurile de genu, sa zicem ca il inteleg, eram ca el, insa lucrurile sau cam schimbat happy daca ai un idd de mess iti explic totul pe larg, nu vad de ce as umple aici 5 pagini laughing

| georgiakiss explică (pentru Liviu):

Heei, ai vrea sa-mi dai mai multe detalii pe mess?

| neutrino a răspuns:

Cu un asemenea baiat cu comportament de copil, nu prea ai ce face.

| SkyPilot a răspuns:

Ia tu initiativa. Lipeste-te de el, aseaza-te la el in brate... stii tu mai bine.

| Țoglă a răspuns:

Nu ai ce face decât să fii mai tandră cu el până se obișnuiește.

| georgiakiss explică:

Am uitat sa mentionez...are 17 ani.