| ArilAll4Tech a întrebat:

Heeei! :))
Am si eu o pagina de YouTube pe care uploadez video-uri despre tehnologie si gaming.(http://www.youtube.com/user/All4TechChannel ) Va rog sa intrati pe ea si sa-mi spuneti ce parere aveti, ce ar trebui sa imbunatatesc si daca va place sa dati subscribe si share.:P
Multumesc:D

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer...e destul de bine.

In locul tau m-as axa mai mult pe tech si mai putin pe gaming.
Sau le-as face separat. Gaming pe un canal si tutorialele pe un alt canal.
Sunt doua chestii destul de diferite...cei care iti dau subscribe probabil ca o sa urmareasca numai un gen de video-uri si nu pe toate.
Si e pacat pentru ca pierzi vizualizari aiurea.

Poti incerca sa faci tutoriale despre cum sa obtii programe activate cu licenta, poti sa faci tutorial despre cum sa instalezi un joc, cum sa iti faci un blog...etc.

Iar la gaming...sunt prea multi cei care joaca minecraft, slenderman, prop hunt, amnesia, outlast...etc.

Incerca jocuri indie...ce gen vrei tu.
Action adventure, puzzle, horror...
Cand sunt 200.000 de persoane care au postat deja video-uri cu acele jocuri parca nu te mai intereseaza sa vezi inca unul...
In schimb daca postezi jocuri relativ necunoscute....ai mai multe sanse sa fii remarcat.