| Yvonnnee a întrebat:

Heeei... Cum sa organizez un majorat... puteți sa spuneți niste idei. Am nevoie de orice idee mica happy

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Contează să alegi un loc bun, în funcție de câți invitați vei avea. Apoi mai contează să ai muzică bună pe care să poți dansa toată noaptea, băuturi, mâncare, tort, eventual pe cineva care să facă poze dacă este o petrecere de majorat, și cam atât, astea ar fi chestiile elementare.

1 răspuns:
| Ciobanu_Mary_1973 a răspuns:

Pai simplu..ai nevoie de cativa bani dar totusi.
Poti suna un dj si inchiria un cort sau un restaurant pentru acea noapte presupun.
Ar trebuii sa faci si cateva cumparaturi. Daca faci la cort.
Pentru a decora si mancarea desigur.