| Cojocaru_Iustina_1998 a întrebat:

Heeei! Vreau si eu niste filme faine cu adolescenti, povesti cu tineri...sa fie foarte perverse si interesante, dar nu COMEDIE (gen American Pie) big grin Multumesc anticipat! Dau funda celui/celei care imi recomanda cele mai faine filme!

Răspuns Câştigător
| Daiana03 a răspuns:

LOL (2012); Angus, Thongs and Perfect Snogging (Angus si sarutul perfect; Movie 43; The last song; She's the Man; We're the Millers; Mean Girls; 10 Things I hate about you; 17 Again; Pitch perfect - Ti-am dat mai multe tipuri de filme. Daca vrei sa incerci seriale cu adolescenti iti recomand 90210, Gossip Gril, Pretty little liars sau The vampire diaries.
Sper ca te-am ajutat. happy

1 răspuns: