| deNisu a întrebat:

Heeey happy
As vrea sa stiu si eu cam ce materii se fac la profil turism si alimentatie.
Cam de ce rechizite as avea nevoie pentru anul acesta avand in vedere ca sunt boboaca si nu stiu absolut nimic despre acest profil!
Cel mai explicit raspuns >= Funditsaaaaa happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey ai intrat in cerchez? si eu ...la turism si alimentatie. Bye

5 răspunsuri:
| Face2face a răspuns:

Buna. Si eu sunt boboc anul acesta tot la turism si alimenatie si am cam aceeasi problema ca si tine. Pup si succes in noul an ca bobocel...:X:X:X

| Face2face a răspuns:

Petru rares... tu?

| deNisu explică:

La ce liceu esti? eu sunt din Bucurestibig grin

| deNisu explică:

Grigore Cerchez big grin

| deNisu explică:

Da`mi id`ul tau daca vrei... vb in particular
Bye