| dragancristina a întrebat:

Heeey! Chiar am o urgenta foarte mare si am nevoie de ajutor foarte repede! Am o mare problema cu instagramul {"message": "Te rug\u0103m s\u0103 a\u015ftep\u0163i c\u00e2teva minute \u00eenainte de a re\u00eencerca.", "status": "fail"} imi apare asta cand incerc sa ma conectez si nu stiu ce sa fac. ajutor!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Cum ți-am spus și ieri: Adică ar trebui să citești așa: „Te rugăm să aștepți câteva minute înainte de a reîncerca".
Așadar... așteaptă. Eventual ia legătura cu ei @suportul tehnic.
http://www.tpu.ro/......3m-su0103/