| anonim_4396 a întrebat:

Heeey` TPU` love struck.Scuzati categoria >:". Deci ce nume as putea sa`mi pun pe fb. Unu` draguu` asaaalove struck.Si nu stiuh`...care este frumos` pricepeti voii` oh go on.Asa,pe mine ma cheama Andra, prietenii`mi spun Adda`. Si in tot feluu` Ade`, Andu`, Adutsa` etc. big grin.Cum ar fi dragut`? Sa fie legat de numele meu.Sa aiba si niste caractere speciale, adica numele poa` sa fie si cu litere speciale daca intelegeti`:d.Si sa aiba si alte caractere speciale da` nu f multe. ori numele din caracter ori nume simplu si un caracter ceva in genu`! Care e cel mai draguu` si`mi place primestee funda`love struck.Restuu` voot`; x :*. Merci anticipat`!love struck

3 răspunsuri:
| Heythere a răspuns:

Scuzee acolo era ''Scuzati categoraiaa` blushing''. Sorry` :d

| Heythere a răspuns:

Ori numele din caractere* scuze m`am grabiit :d

| Monoportocalioză a răspuns:

Hellau,pe fb nu poti sa-ti pui caractere special dar ma rog. numele poate sa fie Adda [initiala numelui de familie] astea sunt cele mai folosite, de exemplu pe mine ma chema Yanna Avr, pe facebook nu trebuie neaparat ceva cool, ci numele tau partial. Sper ca te-am ajutat, ceau!