| мιcнєℓℓє a întrebat:

Heeeyyy TPU! Vreau sa imi iau telefonul Samsung s5230.Strang bani din colindat si din plugusor.Am mai multe intrebari la el:1.Se strica repede? 2.Are destul de multe aplicatii? 3. Face poze faine? 4. Tine mult bateria? Va rog sa imi raspundeti ca sa stiu al ce telefon ma astept! Fundita promit!winking

1 răspuns:
| Bianca123 a răspuns:

Sincer eu il am si nu ti-l recomand.are o camera de tot... aplicatii nu prea are.bateria sa nu mai zic ce slaba e.eu ti-as zice sa-ti iei un Samsung Galaxy Y e mai bun si are si market pentru jocuri si o gramada de aplicatii