| Alllllexandra a întrebat:

Heei.Am parul cret, lung si vineri ma duc sa ma tuuund. As vrea si eu niste poze, mentionez ca nu vreau sa ia si din lungime.Ma gadesc sa ma filez, sa mi'l tunda in scari si sa imi faca putin efectul V dar nu prea stiu cum ar iesithinking Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Te cam contrazici. Dacă îl vrei în scări, automat ți se taie din lungime.
Acuma tu știi, dar, după părerea mea, părul creț este frumos lung happy

| Fayree a răspuns:

De ce sa te tunzi? puppy dog eyes.

| Alllllexandra explică (pentru Fayree):

Fiindca vreau sa'i schimb forma putin, si sa'l mai usurez fiindca e foartee multlaughing

| Alllllexandra explică (pentru DarQueen):

Lungimea inseamna pana unde ajuge cel mai lung fir de par., dar mersi pentru sfat>big grin