| Lydiaaa a întrebat:

Heei! Ce vă inspiră pe voi? Ce vă face să vă simțiți mai bine? Sunteți îndrăgostiți? Ce simțiți atunci când vedeți persoana respectivă?
Sunt doar niște întrebări, dau fundă la răspunsul care m-a impresionat. Scuze, m-am plictisit și numai am ce face.

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Ma inspira sau, mai bine zis, imi pune imaginatia in functiune muzica, un film bun, literatura, arta, in general si altruismul, dar nu cel fals, in urma caruia se asteapta intoarcerea unui favor. Nu sunt indragostit si nu am idee cum se simte asta.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie imi place cel mai mult cand conduc orice e bine venit la vremurile astea tampite in care multi se plang de venituri mici si nu mai angajeaza personal in masa. Lumea nu prea are importanta in viata mea mi-ar placea sa lucrez dar nu am unde nu sant indragostit nu am motive sa fiu si nici de cine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă inspiră lucrurile, aspectele şi persoanele pe care eu le consider a fi interesante. Mă simt bine mai tot timpul şi nu sunt îndrăgostit.

| Katoteshika a răspuns:

Ce ma inspira? Chestiile ciudate care ma fac sa rad sau natura si animalele.
Daca sunt indragostita? Da, sunt!
Ce simt cand il vad? Hmm...Deci... am fluturasi in stomac, ma ia cu rusine, rosesc, nu ma opresc sa zambesc si sa ma bucur ca il vad.Ne luam in brate si ne spunem porecle ciudate si amuzante, radem si ne jucam precum copii de 5 ani, ma saruta pe frunte si pe obraz, uneori pe buze,, ma tin strans la piept si imi spune ca nu imi va da drumul niciodata ca sunt in siguranta si ca ma va proteja mereu si ne simtim bine in compania celuilalt, foarte bine.Dar atunci cand trebuie sa ne despartim, amandoi avem un mare gol in piept si simtim ca se prabuseste totul peste noi, iar cand nu ne vedem de mult timp, ne ia cu ameteli si ne doare piptul si nu putem respira.Mia spus acest lucru fara rusine si am observat ca este la fel ca mine.