| PischotHa a întrebat:

Heei!` De ce toata lumea isi pun numele Chavez Perez si mai stiu eu cum pe facebook. si daca stiti dc spuneti'mi si mie;*! Primul raspuns bun FunditsSa; x!

Răspuns Câştigător
| Gstefan a răspuns:

Pentru ca au nevoie de atentie si vor sa fie mai "cool"

| PischotHa explică (pentru Gstefan):

Si imi poti spune niste ideei de nume din astea happy. Plss puppy dog eyes!`

| Gstefan a răspuns (pentru PischotHa):

Asculta-ma bine, pentru a fi originala e de ajuns sa fii doar tu, sa iti porti numele cu mandrie. Nu incerca sa impresionezi pe nimeni cu nume inventate, pentru ca asta denota doar ceea ce am zis in mesajul anterior. Fii tu, nu incerca sa fii ceva ce nu esti. Daca la anumite persoane nu le "place", atunci sti la ce persoane sa nu le acorzi atentie.

Eu mi-am expus doar parerea, la sfarsitul zilei, faci ce vrei.