| asdfghjklkjhgfdsa a întrebat:

Heei`! De curand mi-am incarcat pe cartela [Orange] 3 euro, iar eu vreau sa imi activez o optiune doar cu internet.Acolo imi apar 4 optiuni de internet: 1)Net Friends 2)Internet Prepay 6, 7,8.Intrebarea este: Ce posibilitati am cu Net friends? Dar cu Internet Prepay 6, 7 sau 8? Care e mai vine sa o activez? Funda, URGENT!

1 răspuns:
| Husicel a răspuns:

Cea mai faină e cu net friends pentru că ai acces neliminat pe facebook, twitter, my space + 250 MB