| anamaria82726 a întrebat:

Heei! Deci eu cunosc multe persoane cu care am fost prietena si am pierdut legatura..si am multe cunostinte cu care doar ma salut, dar nu sunt genul de prieteni,, hei iesi afara?,, si imi pare rau ca am pierdut aceste legături. De exemplu cunoștințele pe care le am sunt din alte clase, de la cex etc. Si ne intelegem bine dar nu suntem prietene. Nu stiu...cum sa vorbesc cu ele fara sa para ciudat? Nu ar trebui sa mi se para ciudat, ne cunoastem totusi, ne avem pe Facebook, insta...(sunt fata) Sau puteti sa-mi spuneti daca vi s-a intamplat, nu stiu. Merciii

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aruncate in discutie

| Andreeush a răspuns:

Daca nu comunici o sa ai de pierdut.

| anamaria82726 explică (pentru Andreeush):

Păi nu ai inteles, nu prea ai treaba cu acea persoana, va înțelegeți, dar sunteti doar cunostinte.E ciudat sa o intrebi daca iese afara cu tine

| ibaal a răspuns:

Prietenii adevarati si dupa o viata, cand tragi linie, ii numeri pe degete. Astea sunt "cunostintele", saluta si merg mai departelaughing
de ce ai vrea sa ai 1000 de pseudo-prietenii, cand ai putea sa te concentrezi asupra catorva dragi inimii tale si acolo sa sudezi legaturi pentru mult timp!?winking

| CaliforniaLA a răspuns:

Gaseste subiecte despre care sa vorbiti, scoala, orice altceva. In timp o sa va apropiați