| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Heei! Nu se poate numi problema, insa ma apasa ceva de putin timp. Se apropie ziua de nastere a fostului meu iubit cu care am fost impreuna 2 ani, doar ca m-a inselat si pana la urma a ramas cu "ea", umilindu-ma bineinteles. Sunt o fata cu suflet bun de fel si l-am iertat in ciuda a ceea ce a facut, ma gandesc daca sa ii spun la multi ani sau nu... Ma gandesc ca e o prostie si ca e vorba de gestul in sine, insa pe mine ma apasa..Ma gandesc ca e mai bine sa nu ii dau, dar in acelasi timp creierul meu nu poate accepta faptul ca nu mai exista respect intre doi oameni ce au impartit multe in acei doi ani.Dau funda

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu vad rostu sa-i urezi, si-a ales alta viata, treci si tu peste si vezi-ti de ale tale nu mai sta blocata in trecut

| Catrice a răspuns:

De ce sa îți pese de cineva care te-a jignit?! Lui i-a pasat în acel moment ca te rănește?!
Lasă-l în pace, să-i ureze actuala tot ce-si dorește.

| Andreeush a răspuns:

El are deja o relatie cu altă fată sau e singur?
Dacă e cu cineva nu ar trebui să îl bagi în seamă, mai mult rău îți faci.