| DenisaŞtefaniia a întrebat:

Heei, TPU. Am o intrebare... mai mult pentru fete. Nu stiu de ce, dar imi cresc foarte greu unghiile. Cine stie cum sa le fac sa imi creasca mai repede? Mersi. Dau si funda! puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Poti sa iti cumperi un lac de unghii pentru crestere de la Miss sporty, e ieftin si chiar functioneaza.

| ukukuku a răspuns:

Heiipuppy dog eyes
Eu am folosit o solutie adusa din Franta foarte bunaabatting eyelashes..Aici nu cred c se gaseste doar daca iti dai comanda de pe nethappy sincer nu mai stiu cum se numeste sad
Sau poti sa stai in fiecare zii cu mainile in apa cu zeama de lamaie timp de 10 minute!
Mie dupa ce mii s-a terminat solutia asa am procedat! Solutia este mai mult pentru intarire dar si pentru crestere!happy dar cu siguranta apa cu zeama de lamie va merge :*
Sper sa iti creasca >big grin