| djddjdjsjsjjdjsjsjsjs a întrebat:

Heei,TPU!
Cum pot să-l conving pe tata sa ma lase să-mi fac Fbk, acum la sfârșit de an? Tin sa precizez ca am 14 ani...

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Pai tatal tau nu te lasa sa stai la calculator sau pe telefon nesupravegheata, sau cum? De ce nu ai putea sa iti faci Facebook, daca e ceva ce iti doresti mult si te consideri destul de matura pentru a lua decizii corecte?

| WaterDrop a răspuns:

De ce ai vrea asa ceva? Tatal tau procedeaza cum trebuie.Mai bine fa`ti un LumeRealaBook, stii tu, cand vorbesti cu prietenii tai fata in fata sau la telefon.

| Clockwork a răspuns:

Mai bine nu. Mai nou Fb-ul e caancer si cringe.

| Alexandr1457Antonia a răspuns:

Fbk nu e bun e plin de prosti si chiar nu, e deloc bun e la modă dar nu inseamna ca este si ce va bun.