| Asonim1 a întrebat:

Heei TPU!
Sunt nou si am o nelămurire.
Știți cum este această perioadă pentru toți cu bacul și admiterea... eu am o intrebare.
Am realizat doua memoratoare pas cu pas la matematica si informatica, credeti că unii liceeni ar cumpăra o lucrare de genu la o sumă modestă?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, se gasesc astfel de carti si-n supermarketuri si cred ca ar mai tentati de varianta aia. Dar poti pune pe vreun grup de Facebook cu liceeni si daca sunt interesati o sa-ti scrie.