| Anonim0005 a întrebat:

Heei TPU, vreau cateva pub uri, discoteci, unde poti merge daca esti minor, in Brasov.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Conform legii in vigoare, in nici un pub sau discoteca NU ai voie sa intrii!
Ca minor: acasa, la mama si tata, sau la cofetarie ca toti copii minori!

| 1231242 a răspuns:

Google maps, amice!

| Vanishgold a răspuns:

Poți intra in toate pub-urile, mai puțin în cluburile de noapte. Nu ai ce căuta într-un club sau bar dacă ai mai puțin de 16 ani, crede-mă, chiar nu îți trebuie astfel de ieșiri.