| Ralucca a întrebat:

Heei! happy. Vreau si eu niste programe de editat poze puppy dog eyes. Fundaa la cele mai bune :*

Răspuns Câştigător
| ZoZoHeart a răspuns:

Eu iti recomand 2 site.uri si 2 progame bunicele. in ordinea calitatii.
1. ww.fotoflexer.com (dupa parerea mea este cel mai BUN). poti face png`uri pe el (sa decupezi o poza si sa o salvezi ca png), poti mari/micsora parti dintr`o poza, o poti modifica haios, poti adauga efecte etc.
2. www.photoshop.com (dar e putin mai greu de folosit)

1. Photo Scape
2. Picasa
Funda?

7 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

PhotoShop,photo scape, picasa 2, Virtual plastic surgery, sau online www.befunky.com sau www.pizap.com

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

De acord cu,, TheGirlWithPoison,,

| loliiizza a răspuns:

Picnik, ACDsee photoshop, Photoshop, Photoskape, Pizap. Funda?

| change12 a răspuns:

Orice ar spune altii Photoshop e the best

| MinHee a răspuns:

Sora mea foloseste Paint tool say si e ffff bun numa' ca ea a luat linkul de la o fata si am impresia ca greu mai gasesti acum versiunea bunabig grin

| SRM_9479 a răspuns:

Photo scape Photo shop Photo editor