| Zenozethzety47 a întrebat:

Heeiii! Imi poate spune cineva cat costa taxa de transport din America pana in Romania ( in medie ). Funda

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Taxa de transport? :))

poate tarif.

si depinde foarte mult de:
-locul de plecare si sosire (implicit si distanta)
- data la care se face rezervarea (cu cat mai devreme cu atat mai ieftin, sau cu cat mai aproape de data de plecare)
- numarul de escale(zborul direct sete mai scump decat zborul cu escale)
-compania cu care mergi.

am luat un exemplu pe partea de atlantic de la New York (JFK) la Bucuresti (OTP)

preturile variaza intre 500 si 800 euro si ajunge pe undeva pana la 1300Euro

toate zborurile Din america sunt cu escala

cauta aici: de unde vrei tu sa pleci si unde vrei sa te duci.

http://www.airtickets24.com