| BaRbIe14 a întrebat:

Heeiii TPU :*:*:* Vreau si eu statusuri noi 2012 pentru fete! big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

"Vrei să ieşi cu mine?Ia-ţi banii cu tine!" asta-i vorba oricărei mărci feminine!

• Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tne [].
• Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !
• Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
• ak vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .
• Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu
• MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos...Dak tOt o FaCi Fa-O peRicuLoS
• EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA"
• Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectzie. Nu'tzi jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti! !"
• Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine
• Du-te-ncet si vino tare pentru mine n-ai valoare...
• Frumos era la iceput cand ne-am dat mana si ne-am indragostit: pe draq ... tu de mine eu de altul.
• Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."
• Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!
• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
• Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!
• "Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste
• Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c regeti aCu' mai mult ? SanSele care le'ai avut sau c ai pierdut? b-)
• Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !
• Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *
• -Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
• - Ai plecat ? Ma doare-n pla . . Ne`ntalnim ? Nici n`o sa-ti zic "buna" !
• De azi azi iti spun "PA" . Si nu mai existi in viata mea Stiu ca daca te uiti la mine Nu o sa iti para deloc bine Nu m`ai iubit . ti-ai dat seama ca ai fost un nesimtit !

Nu te SuPaRA baiatu meu nu-i nimic de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ care se f*t…M’ai lasat p mine pentru ea.N’am sa te iert in viata mea.
♦Imi Spuneai K Sunt Un Inger Pentru Tine…st cuv cu care u inima mi-ai frant,acum stiu ca-n serile senine,uneori sh ingerii mai plang
♦Te uiti ca Fraierul in trecut.Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost !
♦cine ne iubeste ok cine ne barfeste ne pisham pe ei
♦Sunt m0ftur0asa uneori.Chiar dk`n`am nc` un m0tiv.Sunt mult prea rasfatata une0ri.Dar niciodata asta nu-l va deranja.El ma iubeshte asa.
♦Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad?
♦Am ramas la fel de innocenta.diferenta este ca acum nu imi mai este frica de aparenta…iubesc p cine ma iubeshte.
♦Am invatat sa respect .ea respecta doar banii.am invatat sa lupt singura.ea e zero fara tati si mami.stii ca u ai aleas.eu am drumul meu acum.al tau e’n celalalt sens
♦Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei DiStruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte DoOlce "
♦Cum vrei sa ai cand nu iti dOresti?Cum pOti sa ceri daCa u nu iubesti
♦DeCat in rai sinGura mai bine in iaD cu prieteNii
♦M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X
♦Mai e putiN , mai e un pic .Pana la maRele nimic .Mai e o cliPa sau un ceaS .Din tot ce-a foSt si-a mai ramas
♦Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini
♦Tee`Iubesk pana la cer `.Eu st fetita Ta` .iar . esti Baiatul meu dee` cartierr :
♦""?•°Exteriorul nu conteaza la fel de mult ca interiorul, asa ca, pentru a deveni o tipa cu atitudine, e important sa iti placa ce vezi atunci cand te uiti in oglinda!?•°""
♦Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa stii ca-i doar o incercare trecatoare
♦Nu suporti cand ma vezi vOrbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari
•Nu te supara daCa l`ai vazut cu vreuna vreOdata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•»•»
» •"mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva… •?-+ •»
» •De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!•»
» •O arzi nemotivat…de ***. Esti timp pierdut…capitol sters Eu am plecat• »»
Suficient de matura ca sa stiu ce vrei . Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."
Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIOdATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!" :
Nu uita ca tu ai aleS` sa te indepartezi…tSi-am spus ca daCa faci astha nu o sa ma mai vezi ««
» »Imi zici ca e gOlan…da stiu bine… Dar golanu` asta ma iubeSte pe mine…
Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !
»Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fOst cel care ne-a indepartat. «?
? Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea,te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea:X?
? Dak eu sunt subieCt de barfa … Atunci tu estio tarfa ! Tu impOtriva mea … Eu mereu deaSupra ta !"?
? DaCa `ramai fara glaS`, cazi in impas, Eu te ajut sa zambestisi sa treCi de orice drama
Realitatea bate si platoul de filmare…Viata e frumoasa fara efecte spleciale….Trecand peste toate cu lacrimi pe obraz.Tu traiesti doar in amintirile ce mi-au ramas…«
Cum e cand persoana iubita te ignora,cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta?…….inima iti plange,dar n`ai ce face ! Itzi vine sa urli dar te abtzii,taci,plangi……"«
» FenOmenal delOc` banal dementSal` chiarR fataL ` orinGinal sh `senZual Nu ` creZi ca real?
Am un caracter puternic….imi place sa fiu EU….sa nu arat tristetea din sufletul meu
Fata desteapta saruta,dar nu iubeste,asculta dar nu crede si pleaca inainte de a fi dezamagita
Zambeste celor care te urasc……Sa simta ura ta….Zambeste celor care te ubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe care ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…
De cate ori vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie
Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut….si daca nu a fost asa.a fost pentru.ca n’am vrut!
Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac,nu ma opresc niciodata sa zambesc,chiar daca unora le displac.
Viata-i scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti….e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi…
Sa poti sa crezi…Cand unii te insala,….Sa te ridici….Cand altii te doboara,….Sa poti pastra….Cand altii vor sa te alunge….Sa razi chiar daca sufletul iti plange…….Si cald ramai….Chiar daca afara ninge….Aceasta-i arta DE A INVINGE
Zambeste mereu…chiar daca ti-e greu…chiar daca te doare…Zambeste…Fii tare…Viata DiVeLoR…mOaRtEa tAr***oR.:
Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea ! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau
ThE uItI lA mN iNvIdIoAsA pHe sUb BrEtOn DaR eO ThE vAd MaI pIeRdUtHa ca Un ApEL Pe TeLeFoN:X:
Complimentele tale nu ma ridica!criticile nu ma coboara!sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu!nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot!sunt ceea ce sunt!iar daca nu`ti convine nu ma plang
""uiTa`te atent … nu InSiSteNt …priVeStHE dAr nu aTinge …tE pot resPiNge ! viseaza …dorEsThe ! DaR In REalitAte Nu Ma PoTi AtIngE!"".""
Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…
Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori,dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti…
uita`te dar nu atinge, atinge dar nu gusta, si dk totushi gusti, sa nu inghitzi;x
un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand esti fericit,poti sa razi cand Inima">inima iti plange….

Si ce usor e sa zambesti` . cand ai incredere`n ceea ce esti`

Ce să iţi fac?Asta e firea,credeai că în viaţă te inşeală doar privirea?

Sunt extrem de simplă şi extrem de clară... dar pot fi şi extrem de calmă şi extrem de vulgară

Ce buze dulci,cand ma atingi ma simt de parca zbooor Privirea ta,m-ascund in ea,doar ea imi da fiori! :X **[]**Minte de copil,iubire nebuneasca Te ador si nu`mi pasa! :X

E prea devreme pentru riduri sh lacrimi varsate.Noi imbatranim de prea multe ganduri noapte de noapte.Prea devreme sa tzi lipseasca acele shoapte.Kre crezi ca`tzi vindeka ranile toate"

cu pielea ei bronzata,pune pasiune.vb`este urat da fce numai lukruri bune

Dacă te-am iertat odată fost vina ta! Dacă te-am iertat si a doua oară a fost vina mea

Si-mi place atunci cand vi si te umilesti , asa-i in viata pe toate le platesti

Vezi tu scumpo , o fi stat sh` cu tine , stiu stiu c`a arso si cu altele ` dar vezi tu `el are o fta si pentru el.fetita lui e cea mai importanta

naturala luxul tine de bani, eleganta tine de educatie !

poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi ! :X"

Eu am o viata roz si vreau un BAIAT care sa ma IUBEASCA . N-am nevoie de un GOLAN care sa ma DEZAMAGEASCA

Din 10 vorbe 9 le-am auzit . Viata mea a fost un spectacol . Din 10 fapte 9 eu le-am trait nu astept decat un miracol . 9 din 10 lucruri ma fac sa fiu mai rece ! Si atat ."

Chiar daca unii nu ma lasa sa traiesc . Privesc inainte si ironic le zambesc . Prea multa lume acum se baga unde nu trebuie . Prea multi acum incearca sa-ti manance zilele

Ochi mari, buze frumoase, Toate fetele din jurul ei pe ea sunt geloase

"•Daca te privim distant, spui ca suntem fitsoase . Ei bine, te dezamagim! Nu suntem, doar ca nu dam importanta tuturor! •"

Simpla in cel mai complex mod. timida cu un tupeu fantastic. zapacita in cel mai serios mod. rea, dar totusi BUNA ]]

Vreau sa par naiva, emotiva, nu e rau.Ca nimeni sa nu`si dea seama ce e in capul meu!"
Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine
Faptele tale mi-au omorat zambetul, Acum stau si plang caci mi-ai otravit sufletul. Ai distrus un vis frumos si-acum Iti pare rau ...dar la ce folos ? cE a fost , a fost
O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi . Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi.
Dau Rime c0recte` Te ard l sentimente`. Tzi se pare un miraj.-eu iti spun ca n-ai curaj. intra`n anturaj.dar 0ricum` fac ce fac si te sc0t din peisaj`
Sunt chiar eu, acum ca m-ai vazut, Ai tresarit un pic, si m-ai recunoscut... Esti chiar tu, nu te-ai schimbat prea mult, dar nu zambesti la fel, Cat timp o fi trecut?] []
♫♥♫♥ ""Ma invidiezi?…Ai de ce…Ma barfesti?…N-ai decat…Regreti ca m`ai cunoscut?…Mi se rupe…Incapatanata?…Da pana peste masura…Nemultumita?…Da de TINE"
VoRbElE MeLe DoR?Da Ce Ai VrEa?Sa Te AlInTe?TiNe’Te BiNe Ca De AcUm InCoLo Nu Te MaI LoVeSc Cu CuViNtE

Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

Itzi spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

Sa ai grija cum t p0rtsi cu mine` daca` mai vrei s` tsin la tnee`! K snt prea dulcee` cum m` p0rt cu tnee`, n`am aere ca sh tnee`

Heyyy`, strange`ma in bratsee`! Dak` vrei s` intelegi ce e`n inima mea t r0g nu` mai plecaa`

0 sa`mi intelegi problemele la timpuu` p0trivit!

Imi pare rauu`, dar n`am pret! T simti proprietarul` me0, snt mai mult decat atat! Crezi ca snt un trofeu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mine`! K nu` p0tsi s` respiri, atunci cand e0 nu` snt langa tnee`!

M`am schimbat sh pot visa acum ! Nuu` mai vreauu` s` cer, v0i obtine` oricum !

Sh nu`mi pasa d nimic! Imi traiesc viata dup` bunul meu plac

Frumusetea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e d0r s` te privesc fara s` spun nimic . Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pic

Tuu` esti jumatatea care mie`mi lipsea sh`ai umplut d0ruu` din inima mea

Nuu` mai visa frumos, realitatea este rece

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tine unitsi p amand0i sh suntem doar n0i

De atat barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratat

Lupta pentru cine t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!

E0 nu` cred in tacere, nu` vreauu` s` taci!

Secretuu` este s` risti, s` te simti binee` sh s` castigi !

În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă , iubită si amică . poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să stie că eu pentru tine sunt unică.

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia dOare =). sunt prea tare b-) ! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

.Oricine are dreptul sa fie prost , dar unii abuzeaza de acest privilegiu` ! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc ;X

.•[O faţă de [PRINŢESA] !
Un corp [INDECENT] !
Şi un stilou`.
Să mă induci în [TESTAMENT]!•

.FrumusetSea nu` se maSoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

.•Nu arunc cuvinte inainte ;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•

•te`ai sătuRat Să'ţi pui viaţa Ca o întrebaRe.
ţine CapuL SuS, ChiaR daCă dOARe taRe.• .

•De obicei,ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh` de fapt nu ma inghit ;]•

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu` , sh` daca e sa cad .
Ma voi ridica ! ]

.Decat sa le dau satisfactie .
Celor ce vor sa ma vada cazand !
Mai bine. ma daram singura ;]
Sh`o sa cad razand ! =]

. Ink` 0 data, iar sh din n0uu`, t` fac high cand tuu` t` simti l0w

Cand ai bani t0tSi` sunt
"to family".

Aduti aminte cand spuneai '' Nu voi fuma . voi fi cuminte '' . Te apasa acum constiinta care inca te mai minTe . . Sh nu`i nimeni langa tine kRe sa te alinTe .

Oare . Fara ea ai fii la fel ? Da 0are . Fara ea te`ai simtzi altfel ? Caci daca e departe , nu te mai simtzi intreg . Spui : " Pune`0 intr`0 mie de fete ca tot pe ea 0 aleg.

Aud vorbe parsive despre Mine . Si continua barfa ! Da` cand ajunge la Mine barfa ;-x Isi cere skuze t_a_r_f_a.=]

Xx . [[`tsi-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`! .
Acum`esti mai de cacaTh`. ! winking
. ce s`a intampLat`? surprise
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimath`! ]]

• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

;x .plαng ιn ħoħotє dє rαs . dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! 'tє`n mortιι tєι.[]. ;x

ღ•°Iubeşcღ•°

Îţi aduci amitne de ea ?! .Cât de bine împreună vă stătea.Lumea vă invidia.Luna ,şi ea vă admira.Aţi uitat de tot acum.Şi fiecare`i pe alt drum!

Mi`e dor să te strâng în braţe,să te sărut.Mi`e dor să îmi vorbeşti ,mi e dor să te ascult!

11 răspunsuri:
| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Leaderrr a răspuns:

Uite aici cele mai noi statusuri gasite " http://statusuri-viata.com " are foarte multe statusuri noi.

| B3B3LuShA_8010 a răspuns:

Intra pe http://facebook.com/b3b3lusha1995 am acolo statusuri postate, sper sa iti placa

| BaRbIe14 explică (pentru B3B3LuShA_8010):

Merciikiss

| B3B3LuShA_8010 a răspuns (pentru BaRbIe14):

Npc, sper doar sa iti placa:*

| Alecssutssaa a răspuns:

1 " Plecat cu gandu’…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s’auzi cum urca’n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare… "

2" Viata e un joc de cacao in care nu poti folosii coade! "

3" Domina ca sa nu fii dominat! "

4" Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea "

5 " E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini… "

6 " Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING! "

7 " Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale… "

8 " Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE! "

9 " Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar… "

10" Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!? "

11 " Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur k va schimba un viitor care a fost deja… "

12 "Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "

13 " Un cerc de prieteni nu se face cu compasul… "

14 " Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… "

15 " Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun… "

16 " Prea multi prosti pentru o tara asa de mica… "

17 " Nu exista nu-mi place sa beau… beau fara sa-mi placa! "

18 " Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi… "

19 " Nu exista ceva mai rau decat cazare pe viata… "

20 " Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea… "

21 " Smeel`s like weekend… "

22 " Spuneti ca nu m-a suportati dar va uitati la mine de parca mi-ati fi fani… "

23 " Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda… "

24 " Stam la rand? Sau toti deodata? "

25 " Pentru orice femeie dorita de majoritatea barbatilor exista cel unul deja plictisit de ea… "

26 " Daca tot ce ai este un ciocan, toate obiectele din jur iti par cuie… "

27 " Secretul succesului este sinceritatea. Odata ce poti sa te prefaci, ai reusit... "

28 " Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci…

29 " Nu ai mai vazut mancare de cand se tragea cu arcu! "

30 " Fiecare iubire are un balcon ca Romeo si Julieta, pe care mai tarziu se intind rufe… "

31 " Pe cine nu il lasi sa moara nu te lasa sa traiesti… "

32 " Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singur! "

33 " Ce s-ar intampla daca o masina, care merge cu viteza luminii, ar aprinde farurile? "

34 " Pentru fiecare 60 de sec. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti! "

35 " E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia… "

36 " Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabii… vei reusi! "

37 " Cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate… "

38 " Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointza! "

39 " Parca voua nu v-a place cand v-a luam pe la spate, cand v-a tragem de par si v-a dam palme strigati o doamne ce naiba sunteti doamne… "

40 " Cei care te critica nu v-or decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata! "

41 " Nici tu nu te cunosti, candva vei fi surprins de tine! "

42 " Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le! "

43 " Cand te-ai nascut plangeai, iar toti cei din jur radeau… traieste-ti viata in asa fel incat atunci cand o sa vina clipa tu sa razi iar cei ce vor sta in jurul tau sa planga… "

44 " Nici de moarte nu am teama, stie lumea cum ma cheama, cand acuz si ma razbun stie lumea ca-s nebun…"

45 " Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului

| Supradozaa a răspuns:

Nu se faCee m0dell;´ Desi` arataa`:-xx Se face´ ce vrea inimi0araa´eii` fiindca 0 sa p0ata

| Supradozaa a răspuns:

Si`nchide ochii! Asculta asta macar.Hai sa fim copii.Iar! Iaar! Iaar!

| Supradozaa a răspuns:

.Nu Sunt Pe Bucati`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine.