| SweetGirly a întrebat:

Heelp dau funda cine ma ajuta cel mai repede. cand am incercat astazi sa intru pe facebook, dupa ce mi-am scris emailul si parola unde trebuia, am dat enter si mi-a scris cv de genu,, your account has be disabled,, si ca este dezactivat contul meu... pot sa mai intru in el? si daca da, cum? pentru ca de fiecare data cand incerc sa intru in cont imi tot scrie chestia aia intr-o caseta rosie... va rog mult de tot ajutati-ma! dau funda plz plz si

Răspuns Câştigător
| Denysukt a răspuns:

Deci.Si eu am patit`o si pot sa-ti spun ca trebuie sa-ti faci alt cont deoarece cineva ti-a stiut parola si ti-a schimbat data de nastere si a spus ca te`ai nascut in 2004 de exemplu. Lucru care pe facebook e innaceptabil.Nu mai poti sa-ti accesezi contul chiar deloc.Iti spun din proprie experienta!happySper ca te-am ajutat.

| SweetGirly explică (pentru Denysukt):

Aha mersi. dar nu pot sa imi schimb anul nasterii fara sa intru in cont? ca poate asa o sa imi dea drumul la cont daca scriu ca am peste 18 ani...

6 răspunsuri:
| Denysukt a răspuns:

Uite cum faci :Iti scrii contul si dai sub parola acolo scrie undeva ca am uitat parola! sau pe engleza i forgot my password! si incearca sa-ti schimbi parola chiar daca o stii si astfel exista o speranta sa poti intra pe contul tau.Alta varianta nu mai stiu. Daca nu merge aceasta contul este pierdut pentru totdeauna.gandeste-te daca nu ia`i zis la cineva parola ta de la facebook si apoi te`ai certat cu el/ea :!happy

| SweetGirly explică (pentru Denysukt):

Mersi mult pentru informatii... voi incerca chiar acum. si daca contul meu a fost blocat din cauza ca data mea de nastere e sub 13 ani. ei bine. eu sunt devina pentru ca am vrut sa am data adevarata pe facebook pentru ca eu am 12 ani si off... mai bine nu trebuia sa fac asta. dar oricum multumesc mult! happy

| Denysukt a răspuns:

Na`i pentru ce.si eu am 12 ani dar pe facebook mia`am pus data de nastere a tatalui meulaughing!

| Denysukt a răspuns:

As avea si eu o intrebare. daca se poata.Sunt membra noua pe TPU si as vrea sa stiu daca pot da funda cand intreb pe cineva ceva si el imi raspunde. Sunt junior.happy

| SweetGirly explică (pentru Denysukt):

Da se poate.din cate stiu eu. si eu sunt incepatoare pe siteul asta. dar din cate stiu. da se poate