| IustinaSiAtat a întrebat:

HEELP! Maine e ziua mea si am invitat vreo 6 fete acasa si nu stiu ce sa fac... m-am gandit la un film dar doar nu o sa ne uitam la film toata ziu. m-am mai gandit sa ascultam si niste muzicaa. da nu prea stiu sa dansez.HELPP! fundita

Răspuns Câştigător
| IoanaAprk a răspuns:

Pai puteti sa jucati un joc, sa vorbiti despre baieti si puteti discuta despre o anumita tema(nu ma refer la scoala)...si poti sa faci jocul cu biletelele: fiecare invitat scrie pe un biletel o porunca...si tu trebuie s-o indeplinesti. Si roagale sa-ti faca un cocktail si tu trebuie sa ghicesti ce e in el. Succes si distractie placutawinking

2 răspunsuri:
| Andrada_5314 a răspuns:

Este petrecerea ta deci invata sa dansezi sau pur si simplu jucati.va ceva gen sticluta pe saruturi ste sti tu

| kero a răspuns:

Poi in primul rand nu trebuie sa fii stresata, e o zii fericita ca esti mai matura cu un an.Pentru inceput iti trebuie niste gustarii, bautura(suc; sampanie ce crezi ca o sa beti), tortul, poti sa iei si un film ceva fain.La filmu nu o sa va uitati toata ziua, ca nu dureaza asa de mult, doar vreo ora si ceva.numa sa fii sigura ca e unul bun; muzica puteti asculta si fara sa dansati dar trebuie sa fie pe placul tuturor, puteti sa vorbiti despre baieti sau alte subiecte care va intereseaza, sa jucati ceva ce va place poate cartii. un concurs de karaoke ceva. si poate sa fie o petrecere pe o tema de ex: sa vina imbracate in pijamale sau altcumva... stiu si eubatting eyelashes. trebuie sa va distratii, asta conteazawinking