| buterfly a întrebat:

Heey all...Anul asta e ultimul an de liceu pentru minesad
Si trebuie sa ma gandesc unde sa merg mai departe dar nu prea stiu ce sa alegsad... Vreau sa fie si ceva mai de viitor!
Voi ce sfat mi-ati da?:*

1 răspuns:
| mariusyk08 a răspuns:

Ei,aici e mult de discutat. Cel mai bine dintre toti tu poti spune ce vrei sa faci. Trebuie sa te gandesti la modul concret ce materii iti plac cu adevarat si ce profil poti alege in functie de ele. Se mai pune insa problema si daca peprofilul respectiv ai un viitor, adica daca e cautata meseria. Trebuie facuta o medie intre toate astea.
Si...sus inima! Bafta!