| allex_6955 a întrebat:

Heey am si eu o intrebare. acum cateva minute am sters internet explorer si nu il mai pot instala, Vreau sa-l instalez din nou si nu merge...
Am luat un Internet Explorer de pe net si imi spune ca instalarea nu poate continua deoarece Internet Explorer a fost detectat
Am incercat sa sterg ce a mai ramas... dar nu ma lasa...
Si daca iau alt int. exp. de pe net... o versiune mai noua spune ca nu merge...
Cum pot sa-l instalez?

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Incearca alt browser.Eu iti sugerez :Google Chrome, Mozzila

2 răspunsuri:
| allex_6955 explică:

Mie imi trebuie internet explorer pentru TV, ca pe altceva nu merge. happy

| allex_6955 explică:

Am instalat alt windows.mrs orkmhappy :p