| NickyDawn a întrebat:

Heey happy.
M-am decis sa ma apuc de un sport sau... ceva amuzant care sa ma ajute sa slabesc thinking Vreau sa stiu ce imi sugerati voi.

Răspuns Câştigător
| Angie95 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VPAZmOPnqqk, sau ai putea sari coarda. orice poti face daca ai imaginatie! bafta!:*

6 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Kangoo Jumps este foarte fain. Pe langa asta fac si tenis de masa

| summerparadise a răspuns:

Cea mai buna modalitate este alergatu. in jur de 30-40 minute in fiecare zi.

| cristimx a răspuns:

Poti sa alergi in fiecare dimineata/seara prin parc, sau stadion daca ai in oras un stadion

| Simescu_Andrew_1995 a răspuns:

Nu este nevoie urgenta de cura de slabire... doar o alimentatie la ora fixa. de exemplu un program. dimineata la ora 8 - la pranz la ora 12 - seara la ora 6. nu mult dupa ora 6. regimul acesta alimentar va da roade deabi dupa 2 saptamanii pana cand organismul se adapteaza regimului. Intre mese organismul o sa aiba timp sa digere mancarea iar corpul nu o sa mai asimileze grasimile. Mult noroc

| NickyDawn explică (pentru Simescu_Andrew_1995):

Multumesc mult pentru sfat, dar eu vreau sa ma apuc de un sport pentru ca ma plictisesc laughing. Faza cu slabitul este un fel de bonus thinking

| AlexandraAxAx a răspuns:

Ai putea incerca Zumba sau Kangoo junps