| Elial a întrebat:

Heey:* Sunt fata~clasa a 8-a..si in fiecare zii, inainte sa merg la scoala am MAREA PROBLEMA: Nu stiu cu ce sa ma imbrac! Si..cand imi aleg cu ce, imi aleg o bluza, blugi cizme si geaca. In fiecare zii, blugi, bluza, cizme, geaca. Vreau sa fac combinatii de haine, de exemplu un maiou cu un sfeter legat cu un cordon...sau nu stiu! Asa, haine am destule, dar nu stiu cum sa le combin! I don't want to see
Ceva idei?:*

Mersii:*:*

2 răspunsuri:
| Eschimoasa a răspuns:

Buna,

Nu te alarma foarte tare. Majoritatea fetelor si femeilor au problema asta, chiar daca au o tona de haine.
De exemplu, eu ma imbrac asa cum ma simt in ziua respectiva, in functie de ce haine ma atrag sau ce culori vreau sa port atunci.
Te poti uita prin reviste si poti decupa tinute care-ti plac si sa incerci mai apoi, sa iti combini si tu hainele intr-un mod asemanator.

| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Eu ma imbrac in ce imi place mie.