| Mikiidutsaa a întrebat:

Hei. :3 vreau niste statusuri despre fericire, iubire, viata, prietenie, tigari & alcool, distractie si petreceri. nu vreau statusuri de pitsi, si nici chestii aiurea care sa rimeze. cat mai simple si mai adevarate. happy Multumesc!

8 răspunsuri:
| raresica a răspuns:

Atata timp cat nu iti dai seama ca statusul este pus acolo pentru a ii putea instiinta pe altii ce faci, sau pur si simplu pentru a le arata o melodie sau ceva, crede-ma ca esti foarte "pitsi". Doar pentru faptul ca in loc sa citesti o carte, sa vezi un film bun, sau sa asculti muzica buna, preferi sa stai pe mess si sa pierzi timpul.

| Mikiidutsaa explică:

Ti'am cerut un status, nu o parere. si nu eu sunt cea cu numele raresica si cu o poza foarte ROZ. happy anyway, nu stiu pentru ce ai mai intrat, daca stiai din start nu ai, deci nu vei da un raspuns concret. have a nice day!

| raresica a răspuns (pentru Mikiidutsaa):

1. Sunt baiat.
2. Poza foarte roz pe care ai vazut-o este Gambit, erou din X-men.

| Mikiidutsaa explică:

Repet, anyway, nu stiu pentru ce ai mai intrat, daca stiai din start nu ai, deci nu vei da un raspuns concret. have a nice day!

| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Shumy1 a răspuns:

Uite aici statusuri noi http://www.connect-s.ucoz.ro/news

| Shumy1 a răspuns:

http://www.connect-s.ucoz.ro parerea mea este ca aici sunt cele mai noi statusuri ai in dreapta meniul sa alegi ce fel de statusuri vrei