| LILAA a întrebat:

Hei
Acum 5 zile am avut un vis in care parintii mei sunt ucisi in fata mea
Nu ma prea intereseaza pentru ca e doar un vis
Dar ma tot gandesc la el si nu pot sa scap de el
Ma "apasa" pe inima
Si este ciudat pentru ca nu este prima data cand imi visez parontii murind
Cum sa scap de sentimentul care ma apasa din cauza visului (prostesc)

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ca sa te mai linistesti cauta pe internet semnificatia viselor vei vedea ca e cu totul si cu totul altceva si fix din contra parinti tai nu vor pati nimic.
Poate ai o perioada mai stresanta care iti provoaca asemenea cosmaruri

| danay72 a răspuns:

E doar un vis, asa cum ai zis, nu inseamna nimic. Visele apar din mulțimea gândurilor, de aceea încearcă și nu te mai gândi la astfel de lucruri.

| KanekiMalai a răspuns:

Iei o sticla de clorox si silan si incepi sa le bei

| KanekiMalai a răspuns:

Sa le dai pe gat, gal gal