| pitikaaaa a întrebat:

Hei acum ca se stiu cei 11 finalisti care credeti ca va pleca acasa cu marele premiu de la Romanii au talent? Lista talentatilor arata cam asa:

1)Narcis Iustin Ianau

2)Trupa Ballance

3)Sotii Luca (cu 400 de piruiete)

4)Tutu Adrian

5)Alina si Cristina

6)Grupul Akikai

7)Stefan Florescu

8)Cosmin Agache

9)Rebeca Neacsu

10)Valentin Dinu

10)Medea

11)Valentin Luca

Eu una sper si as vrea sa se voteze dupa talentul lor (vreau sa zic nu ca fac antrenamente gen:Trupa Ballance, grupul Akikai, Rebeca, Medea, Valentin) ci dupa talentul lor pur.asa cum este Narcis, Adrian, Valentin Dinu si mai sunt ca ei...), mie una mi-ar placea sa castige Tutu Adrian:X Deoarece el face asta pentru parintii lui...si face asta ca sa fie langa parintii lu:X el chiar are nevoie de acei bani, poate sa isi reinceapa studiile, poate sa o ajute pe bunica lui si EL CHIAR ARE TALENT acum fara sa "il laud ca nu stiu ce" dar serios cati dintre voi puteti scrie ceea ce ganditi in versuri dar si sa transmiteti un mesaj.Nu zic ca Narcis sau restul nu au talent toti sunt talentai chiar si cei care nu au intrat in finala dar eu zic si consider ca lupta va fi intre Narcis si Adrian. voi ce credeti? Pe cine o sa votati? Raspunsuri sincer chiar vreau sa aflu ce cred romanii despre"despre ei".

10 răspunsuri:
| CraziNess a răspuns:

Eu vreau sa castige ori Narcis ori Tutu happy

| bibi_1859 a răspuns:

Nu se poate sa castige toti? Asta mi-as dori!

| Pufuu a răspuns:

Si eu tot Adrian as vrea sa castige
Pentru ca-i talentat si merita
La fel ca si ceilalti, desigur.
Dar totusi eu cred ca incearca sa sensibilizeze publicul prin moartea parintilor sai. :]
Ma rog. fie ca cel mai bun sa castige. sper sa fie el love struck!

| Alissya_4251 a răspuns:

Narcis Iustin Ianau!
El are un talent purbig grin Dupa cum spune si numele emisiunii talentul trebuie premiat, nu antrenamentul pentru ca altfel emisiunea s`ar numi Romanii au antrenamenthee hee si nici problemele in legatura cu familia, sanatatea pentru ca emisiunea nu se numeste Romanii au problemehee hee nevoia de bani nu este un argument pentru votarea unui finalist avand in vedere ca emisiunea nu se numeste nici Romanii au nevoie de banihee hee
Este parerea mea si mi`o sustin! Fiecare are preferatii saibig grin

| AndreDeeaA a răspuns:

Si u eu mi-as dori sa castige Adi pentru ca e natural, original si chiar are talent! Pur si simplu mi-au dat lacrimile cand am vazut emotia si ambitia din ochii lui! Este un adevarat luptator si chiar daca nu va castiga la "Romanii au talent", sunt sigura ca cineva l-a remarcat deja si il va ajuta sa isi faca o cariera in muzica.
Nu vreau sa par pesimista, dar nu sunt sigura ca va castiga sad chiar daca e preferatul meu si cred in el, doar ca eu cred ca in ochii publicului Narcis a crescut mai mult datorita vocii sale ( care sincer pe mine nu ma impresioneaza pentru ca nu-mi place genul acesta de muzica). Dar oricum ii tin pumnii lui Adrian si sper sa castige pentru ca MERITA! VOTATI-L PE ADRIAN!love strucklove strucklove struck

| andraaa01 a răspuns:

Buna. Dupa mine vreau sa castige Adrian Tutu. Vorba ta merita si si are nevoie de acei bani. Si chiar asa: o sa fie o lupta grea intre Adrian si Narcis. Pupici bye.

| Niko_9692 a răspuns:

Eu il votez pe Narcis. Voce ca a lui nu am mai auzit niciodata. Concursul asta este pentru oamenii talentati, nu pentru cazurile lor si nici pentru aspectul fizic. Si cred ca cineva din industria muzicala o sa puna ochii pe Adrian Tutu si nu numai.

| IreneIsHere a răspuns:

Tutu Adrian sa folosit de cazul lui ca i-au murit parinti, stiu e f naspa ca s-a intamplat asta dar el doar canta, nu e un talent...hai sa definim intai cuvantul talent, sunt multi oameni care nu mai au parinti pe aceasta lumea si totusi sunt vedete poate.ca Narcis, nu vezi in fiecare colt un om cu o asa voce! ce naiba oameni buni? parerea mea...e doar un adolescent dupa care fetele sunt topite.blaah!

| YoungSteve a răspuns:

Bai fratilor ...eu vreai sa castige grupul akikai.cum se antreneaza si ei.asa si narcis si adrian si altii isi antreneaza vocea sau ce draq fac ei peace sign bft ( FreakyDino are foarte multe dreptate se foloseste de necazul lui.si de cantat canta cam toata lumea...dc nu s-a dus nane sau vescan? )

| pwp a răspuns:

Si eu vreau sa castige Tutu ADrain happy
sau Narcis Ianau