| IngerasIngeras2013 a întrebat:

Hei..am 13 ani jumate 1, 65 metri inaltime si 42 de Kg! Credeti ca sunt grasa? Adica burta nu am si nici sunci! Nu arat rau, dar numarul 42 mi se pare un pic cam mare! Credeti ca ar trebui sa slabesc (SINCER), si daca da cat ar trebui? Dar sa stiti ca eu slabesc usor, dar ma ingras greu, deci sa nu fie un numar prea mare de dat jos ca dupa aia daca arat prea "schelet" o sa ma ingras greu happy

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

Da esti grasa, vezi sa nu te ia vantu... @_@

Underweight =

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ar fi bine daca ai mai pune 2-3 kg pe tine

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu esti grasa de loc.La varsta ta nu trebuie sa acorzi prea mare atentie greutatii, pentru ca e oscilatorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... nu cred ca esti grasa

| IngerasIngeras2013 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc Fantassy :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru IngerasIngeras2013):

happy