| Carmenvacadela2 a întrebat:

Hei! Am 13 ani si am 1.48 si 48 kg. Întrebarea mea este daca sunt grasa pentru inaltimea mea?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Depinde de simetria corpului tău.
Oricum la kg care le ai nu poți spune că ești grasă fiindcă ești în creștere.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti grasa sau nu se vede in oglinda, nu pe cantar.

| AdrianPavel12 a răspuns:

Salut, eu am 16 ani am 1, 80m si 57kg si fac sport de vre o 4 ani si nu mis slab dar nici gras deci pentru un 1, 48m sa ai 48kg e posibil sa fi grasa depinde si de greutatea oaselor happy sunt oameni care au oasele grele happy daca tu nu te vezi grasa inseamna ca nu esti grasa happy daca ti au spus o multe persoane ca esti grasa inseamna ca ar trebui sa slabesti.

| Carmenvacadela2 explică (pentru AdrianPavel12):

Îmi poti da tu sfaturi de exerciți pentru slabit? te rog!

| AdrianPavel12 a răspuns (pentru Carmenvacadela2):

Cauta pe Youtube Exercitii fizice acasa si o sa gasesti o gramada dar daca alergi prin parc o jumatate de ora si mananci mai putin e ok... insa daca te ai duce la o sala de fitness ti se dezvolta corpul mult mai bine insa ai doar 13 ani deci mananca mai putin si alearga.