| aimspeşăl a întrebat:

Hei. Am 43 de kg si 1.54 as vrea sa slabesc si sa arat mai bine. Credeti ca daca renunt la dulciuri, cartofi prajiti si mancare nesanatoasa, fac 50 genuflexiun pe zi i + exercitiile astea http://www.youtube.com/watch?v=jyQXQbFH3P0 de 2 ori pe zi. Am sanse?:D

1 răspuns:
| AddeMalli a răspuns:

Buna.
Renuntare la mancarea nesanatoasa e ceva bun,nu numai pentru slabire, ci si pentru a fi sanatoasa.
Desi, eu cred ca nu esti grasa...
Oricum, cred ca ai sanse, daca chiar vrei sa te apuci de slabire.
Sper ca te-am ajutat.