| slipknot a întrebat:

Hei.Am dat cuiva o cerere de prietenie pe facebook, mi-a aparut notificarea ca a acceptat si cand am intrat la persoana respectiva pe profil imi aparea ca nu suntem prieteni si sa ii trimit iar cerere.Stiti cumva de ce? Se poate ca persoana respectiva sa ma fi sters din lista lui de prieteni dupa ce a dat accept?

3 răspunsuri:
| ŞtefanaTCK a răspuns:

Da. Cea mai probabilă cauză ar fi cea cum că te-ar fi şters din lista de prieteni după adăugare. Mai încearcă să mai trimiţi o solicitare de prietenie. happy

O zi bună!

| DD03 a răspuns:

Mai mult ca sigur tongue

| DD03 a răspuns:

Mai mult ca sigurbatting eyelashes