| MadelinePeters a întrebat:

Hei. Am făcut o poveste pe wattpad. Azi am început-o. Aici e link-ul: http://my.w.tt/UiNb/4D6LsawAtz

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Buna!
Nu vreau sa te descurajez, dar e putin cliseic. Ai nevoie de ceva original, e plin Wattpadul de povestioare de genul, deci daca vrei sa te remarci, imbunatateste-ti stilul (prima data citeste la randul tau carti clasice, scrise de autori canonici, universali). Dupa ce vei acumula mai multa experienta ai putea sa iti asezi pe hartie (fie ea virtuala) toate ideile.
Nu spun ca e rau ce ai scris, dar am impresia ca e vorba de tipica si previzibila poveste de dragoste. Relatia ideala, cearta, despartire, impacare, curcubee, happy ending. Nu-i asa?
In fine, mult succes!

| BlackRose03 a răspuns:

Eh,merge.Puteai sa o faci mai intensa, ca sa zic asa.E prea scurt inceputul si trebuia sa incepi cu povestea de dragoste, ceea ce ai scris pare a fi mai mult o incheiere, momentul cand isi aminteste felul in care s-au intalnit si scrisoarea lasata in urma.Toti scriu povesti de dragoste si toate sunt la fel. Puteai sa faci ceva diferit.