| Alaska797 a întrebat:

Hei!
Am început de curand sa scriu o carte pe Wattpad, numita Cosmos.
Daca sunteti interesati puteți arunca o geana peste ea, și dacă vrea cineva sa facem schimb de follow aici aveți link-ul de la contul meu :https://www.wattpad.com/user/Alaska797

Mulțumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Oamenii se imbata, saruta persoana gresita. si pretind ca sun ok. Oamenii ar face orice pentru a-si distrage inima Ar face orice pentru a se distrage de la dorul pentru cineva".
Văd că începe așa. Dacă așa începe, nu am mai avut nici o poftă să mai continui să citesc. Am dat o geană, mi-a fost de ajuns.
Asta nu înseamnă că eu am vreo intenție să te descurajez să nu mai scrii.