| AlexiaRc a întrebat:

Hei am mare nevoie de ajutor in curand va fi ziua celei mai bune prietene si ma tot gandesc la cadou dar nu stiu ce sa i iau si as vrea sa ma ajutati normal ca m am gandit la acele bratari sau tabloul cu poze dar eh vreau idei multumesc

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasa acele bratari si tabloul cu poze la o parte si cumpara-i fetei o simpla bratara, din aur, 18 karate. Nu uita de flori.

| Dilemaa a răspuns:

Bună, totul depinde de bugetul de care dispui, și de preferințele ei.

În rest, fă ceva memorabil, ceva la care să se gândească cu drag peste ani.