| anna_4599 a întrebat:

Hei.Am nevoie de ajutor.Am 14 ani si de vara trecuta am inceput sa transpir foarte mult in zona axilara.Cand sunt acasa nu transpir, dar cand ies in oras transpir foarte mult.Am folosit o multime de antiperspirante dar nu au avut efect.Mama zice ca transpir datoria emotiilor, dar chiar nu stiu cum sa scap de aceste emotii.Cum as putea sa scap de aceasta problema?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Sfatul meu este sa te consulte un dermaolog pentru ca el iti va da ceea ce iti trebuie, si cu siguranta vei scapa de aceasta problema...