| Anonima262 a întrebat:

Hei. Am nevoie de ajutorul vostru.
Zilele astea fac 3 luni de relație.(Apropo, sunt fată laughing) )
Şi vreau ceva gen un roman despre asta. Ceva drăguț pentru prietenul meu ❤
Si vreau sa fac un video cu poze cu noi si etc, si am nevoie de o melodie faină. DAU FUNDAAA❤

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ramona draga, de scris romane, inca nu ne-am apucat, dar putem sa-ti spunem ca pe google gasesti tot ceea ce vrei, trebuie doar sa stai cu orele si sa selectezi, asculti, citesti.
Asa ca, spor la citit si ascultat!