| adellyna a întrebat:

Hei happy
Am o colega care ma cam enerveaza, de fapt ma enerveaza felul ei de a se comporta in prezenta altora, este cam prefacuta. Acea colega vine la mine si ma strange in brate ma pupa pe obraz pur si simplu.happy imi zice ca ma iubetse laughing) (nu nu este pe invers). Crede ca sunt prietena ei cea mai buna happy Dar nu este asa. oh go on
Ce sa fac sa nu`mi mai faca chestiile astea, pur si simplu ma enerveaza?
Nu as vrea sa ii spun in fata, pentru ca eu nu sunt genul care sa supar o persoana, sa ii zic asa in fata.
mersi

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa ii spui ca te deranjeaza, ca e prea exagerat. Dar incearca sa fii delicata ca sa nu o superi foarte tare. E mai placut asa. Ai putea sa incerci sa o cunosti mai bine. Poate ajunge sa iti placa si chiar devine prietena ta cea mai buna. Nu cred ca e prefacuta. Pur si simplu e o fata careia ii place sa isi faca multi prieteni si cauta un prieten adevarat in oricine.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu vrei sa-i spui in fata inseamna ca si dvs sunteti un pic prefacuta. Incearca sa te porti mai rece cu ea si sa-i dai de inteles ca te deranjeaza comportarea ei si vezi ce iese.

| Simple Girl:X a răspuns:

Pai no mai lasalaughing, zii ca nu mai vrei sa te pupe si gatawinking

| Blaiiir a răspuns:

Dai de inteles ca nu sunteti bff. Poate ca din cauza ca tu esti de treaba si te porti frum. cu ea, crede ce ai spus tu. Poate ca nu are nicun prieten si vrea sa se faca placuta.

| Blaiiir a răspuns:

Sau poti sa-i spui:Uite x(numele ei)esti foarte de treaba si te respect mult, insa tu nu esti cea mai buna prietena a mea. Nu te supara t rog". Poti sa mai modifici cum vrei