| MettenX03 a întrebat:

Hei.
Am o întrebare ce îmi sta pe cap de câteva zile. Va rog doar băieții sa îmi răspundă. Sunt cu iubitul meu de 6 luni împreună si ne stim de doi ani. Îi sunt prima lui iubită si prima lui dragoste. Credeți că se va plictisi de mine ușor? PS : Un detaliu destul de important este de origine musulmană. Dau fundă

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mișto,își face haremhee hee

| DoctorulManhattan a răspuns:

Intrebarea este: tu crezi ca se va plictisi de tine usor? Iar daca da, raspunsul e la fel de simplu: da-i papucii. Faptul ca intrebi ce credem noi, presupune o generalizare totala asupra tuturor baietilor, implici ca orice baiat ar trebui sa se plictiseasca de iubita sa (prima) dupa o anumita vreme, ceea ce e fals. Varsta joaca un rol important dar daca vrei un raspuns sincer, atunci da, realistic/statistic vorbind sunt sanse mari ca relatia sa nu tina vesnic. Cat va tine/ Daca va tine doar tu poti banui cat de cat corect bazat de cat de bine il cunosti pe el. Deasemenea, originea musulmana are intr-adevar relevanta pentru ca ar putea fi indroctinat cu anumite idei de acasa in ceea ce priveste relatiile/femeile dar simpla afirmatie,, e de origine musulmana" e din nou mult prea ambigua, pentru ca noi nu avem de unde sa stim ce fel de parinti are si/sau ce fel de persoana e el

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde doar de voi doi, de cat de bine va intelegeti si daca sunteti compatibili.
Din pacate, ca prieten si iubit puteti fii impreuna, dar nu va puteti casatori si nici avea un viitor impreuna, fiindca religia lui nu permite casatoria cu o crestina.

| Adry05 a răspuns:

Nici băieții nu ghicesc în stele să știe dacă îți merge ție relația sau nu