| CristaValy a întrebat:

Hei! Am o întrebare pentru cei din Târgoviște? La ce liceu dați si pe ce profil? Cum ci se pare liceul teoretic Petru Cercel? Sunt profesorii buni acolo? va rog sa îmi raspundeti! Funda

1 răspuns:
| Loredana123 a răspuns:

Din cate am inteles la liceul Petru Cercel seria de anul trecut de boboci a fost foarte buna si silitoare. Profesorii sunt ok, problema e colectivul. Depinde si la ce profil dai si normal ca in clasa unde este media mai mare vor fii cei mai buni elevi si cei mai intelegatori colegi. La acel liceu clasele 9-10 invata dupa-amiaza, iar 11-12 de dimineata. Profesorii sunt intelegatori si dispusi sa te ajute, dar ca orice om daca tw vede nepasator si nesimtit reactioneaza in consecinta. Daca nu.ti place la acel liceu dupa primul semestru te poti transfera la alt liceu mai bun, dar trebuie sa tragi de media din primul semestru. Sper ca te.am ajurat si ca ti.am oferit raspunsul pe care ti-l doreai.