| biscuiteletau a întrebat:

Hei. Am o mica problemathinking E un tip [bun prieten, dar cu care nu m-am mai vazut de mult] si am vorbit maine sa iesim. Dar, prietenul meu are o problema cu el, ma rog nu il sufera laughing. Nu stiu cine mai vine.
Ce sa ii zic lui [prietenului]?
Ar tebui sa merg cu el [tipul]?

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Eu cred ca "nu-l sufera" din cauza ca ii este frica sa nu il lasi pe el pentru prietenu tau. tongue

| biscuiteletau explică (pentru beastboy84):

Da da. Stii, chiar ai dreptate. Am vorbi despre asta de multe ori cu el, dar zicea ca eram apropiata de el si ma rog. Dar tin sa spun ca tin mult la el si nu as face-o laughing.

| beastboy84 a răspuns (pentru biscuiteletau):

Crede-ma ca eu sunt baiat. si mi s-a intamplattongue straight face

| beastboy84 a răspuns (pentru beastboy84):

Ma refer la gelozie big grin

6 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Convinge-l si iesiti impreuna cred ca asa e cel mai bine

| Dariusuu a răspuns:

Du-te.

Si nu te astepta la asteptari.

| biscuiteletau explică (pentru Dariusuu):

Astepta la asteptari raised eyebrows?