| BlackRose08 a întrebat:

Hei. am o problema. De cate ori raspund la o intrebare pe ask.fm se distribuie automat pe facebook. Asta s-a intamplat prima data cand mi-am instalat aplicatia pe telefon si am raspuns la intrebari. Cum fac sa nu se mai distribuie intrebarile?

Răspuns Câştigător
| Vannne a răspuns:

Cand raspunzi la ea, jos, tot in chenarul cu raspunsul este si o casuta mica pe care scrie "distribuie pe facebook". In cazul tau, casuta e bifata. debifeaz-o pentru a nu se mai distribui!
Funda?