| BlueDreamsss a întrebat:

Hei! ...Am o problema! sad ...Eu mereu cand am un iubit ma simt foarte bine cu el cand nu suntem fata in fata, adica mai mult pe facebook si prin sms-uri. Cand suntem fata-n fata tremur din cap pana in picioare si sunt extrem de timida. Ma simt ingrozitor. Mi-as dori sa nu mai fiu asa. Vre-un sfat? sad

2 răspunsuri:
| ionutss a răspuns:

Pai e ceva normal. Unele persoane sunt mai sensibile sau mai timide. Cu cat cunosti persoana respectiva mai bine cu atat i ti va fi mai usor. Dar oricum in timp se va rezolva problema de la sine. Multi o au si incet, incet se rezolva, nu e capat de lumehappy

| Neena a răspuns:

E o problema cunoscuta multor persoane daca doresti poti sa-i spui acesta ii va placea sa auda asa ceva si te va incuraja, iar daca nu tot ce poti sa faci este sa te relaxez si sa incerci sa te distrezi ca si cu prietenii tai. O sa se rezolve cu timpul de la sine cind o sa te deprinzi cu el dar te sfatui sa primesti placere de la acesta sunt unele din cele mai dragute momente care nu se mai repeta si o sa-ti amintesti de ele cu o mare placere...