| Anamaria6384 a întrebat:

Hei am primit iPhone 6 si chiar se îndoaie?

Răspuns Câştigător
| Anamaria6384 explică:

Pai vezi. Experimente. Asa fac pe majoritatea telefoanelor iesite acum pe piata. Daca ai grija de el o sa tina, tinand cont ca esti fata sunt sanse mai mari sa tina si el mai mult. Bine, aici mai tine si de noroc. In fine, ai inteles tu. O zi buna.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearcawinking

| TPUuser199 a răspuns:

Hai frate acum daca 3-4 oameni au fost neatenti cu el, nu inseamna ca se indoaie cu 1 cu 2. Ce naiba.

| Anamaria6384 explică (pentru TPUuser199):

Da dar nu am înțeles ceva cei care au pățit-o au făcut-o intenționat ca sa vadă ce se întâmpla sau fără sa vrea? Ca am întețeles ca uni l-au îndoit intenționat alți in buzunar... ceea ce mi se pare aiurea sa se îndoaie in buzunar

| Anamaria6384 explică (pentru Anamaria6384):

Pai vezi. Experimente. Asa fac pe majoritatea telefoanelor iesite acum pe piata. Daca ai grija de el o sa tina, tinand cont ca esti fata sunt sanse mai mari sa tina si el mai mult. Bine, aici mai tine si de noroc. In fine, ai inteles tu. O zi buna.

| Aliaaa a răspuns:

Da, dar nu foarte mult, totusi incerca sa ai grija de el