| rororef a întrebat:

Heihappy am pus o intrebare cuiva pe ask fara anonim. si mi.a raspuns la intrebare dar langa intrebare nu apare numele meusad deci am pus.o cu anonim sau nu imi apare mie numele la intrebare? nu trebuie sa apara numele langa intrebare? asa cum se vede la altii? fundoi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonim e bifat inca de la inceput, cand raspunzi la intrebare. Daca dai un pic de atentie, poti alege in loc de anonim sa-ti pui un nume.